Praha
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Společná regionální liga mužů
Přebor mladších dorostenců
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Rozpis soutěže
Turnaje
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Přebor Prahy starších žáků
1. turnaj, 15.9.2018, Sokol Vršovice
15.9.2018
08:30
BC001
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha A
15.9.2018
09:10
BC002
Lokomotiva Vršovice A
-
Dukla Praha B
15.9.2018
09:50
BC003
Lokomotiva Vršovice B
-
Sokol Vršovice
15.9.2018
10:30
BC004
Dukla Praha A
-
Lokomotiva Vršovice A
15.9.2018
11:10
BC005
Dukla Praha B
-
Lokomotiva Vršovice B
15.9.2018
11:50
BC006
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Vršovice A
15.9.2018
12:30
BC007
Dukla Praha A
-
Dukla Praha B
15.9.2018
13:10
BC008
Lokomotiva Vršovice A
-
Lokomotiva Vršovice B
15.9.2018
13:50
BC009
Dukla Praha B
-
Sokol Vršovice
15.9.2018
14:30
BC010
Lokomotiva Vršovice B
-
Dukla Praha A
2. turnaj, 29.9.2018, Chodov
29.9.2018
09:00
BC011
TJ JM Chodov
-
Lokomotiva Vršovice B
29.9.2018
09:40
BC012
Lokomotiva Vršovice A
-
Sokol Vršovice
29.9.2018
10:20
BC013
Lokomotiva Vršovice B
-
Dukla Praha B
29.9.2018
11:00
BC014
Sokol Vršovice
-
TJ JM Chodov
29.9.2018
11:40
BC015
Dukla Praha B
-
Lokomotiva Vršovice A
29.9.2018
12:20
BC016
Lokomotiva Vršovice B
-
Sokol Vršovice
29.9.2018
13:00
BC017
TJ JM Chodov
-
Lokomotiva Vršovice A
29.9.2018
13:40
BC018
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha B
29.9.2018
14:20
BC019
Lokomotiva Vršovice A
-
Lokomotiva Vršovice B
29.9.2018
15:00
BC020
Dukla Praha B
-
TJ JM Chodov
3. turnaj, 6.10.2018, Hostivice-Břve
6.10.2018
09:00
BC021
Dukla Praha A
-
TJ JM Chodov
6.10.2018
09:40
BC022
Dukla Praha B
-
Lokomotiva Vršovice B
6.10.2018
10:20
BC023
TJ JM Chodov
-
Sokol Vršovice
6.10.2018
11:00
BC024
Lokomotiva Vršovice B
-
Dukla Praha A
6.10.2018
11:40
BC025
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha B
6.10.2018
12:20
BC026
TJ JM Chodov
-
Lokomotiva Vršovice B
6.10.2018
13:00
BC027
Dukla Praha A
-
Dukla Praha B
6.10.2018
13:40
BC028
Lokomotiva Vršovice B
-
Sokol Vršovice
6.10.2018
14:20
BC029
Dukla Praha B
-
TJ JM Chodov
6.10.2018
15:00
BC030
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha A
4. turnaj, 20.10.2018, Hostivice-Břve
20.10.2018
09:00
BC031
Dukla Praha B
-
Sokol Vršovice
20.10.2018
09:40
BC032
Dukla Praha A
-
Lokomotiva Vršovice A
20.10.2018
10:20
BC033
Sokol Vršovice
-
TJ JM Chodov
20.10.2018
11:00
BC034
Lokomotiva Vršovice A
-
Dukla Praha B
20.10.2018
11:40
BC035
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha A
20.10.2018
12:20
BC036
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Vršovice A
20.10.2018
13:00
BC037
Dukla Praha B
-
Dukla Praha A
20.10.2018
13:40
BC038
Lokomotiva Vršovice A
-
TJ JM Chodov
20.10.2018
14:20
BC039
Dukla Praha A
-
Sokol Vršovice
20.10.2018
15:00
BC040
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha B
5. turnaj, 3.11.2018, Loko Vršovice
3.11.2018
09:00
BC041
Lokomotiva Vršovice A
-
Lokomotiva Vršovice B
3.11.2018
09:40
BC042
TJ JM Chodov
-
Sokol Vršovice
3.11.2018
10:20
BC043
Lokomotiva Vršovice B
-
Dukla Praha A
3.11.2018
11:00
BC044
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Vršovice A
3.11.2018
11:40
BC045
Dukla Praha A
-
TJ JM Chodov
3.11.2018
12:20
BC046
Lokomotiva Vršovice B
-
Sokol Vršovice
3.11.2018
13:00
BC047
Lokomotiva Vršovice A
-
TJ JM Chodov
3.11.2018
13:40
BC048
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha A
3.11.2018
14:20
BC049
TJ JM Chodov
-
Lokomotiva Vršovice B
3.11.2018
15:00
BC050
Dukla Praha A
-
Lokomotiva Vršovice A
6. turnaj, 10.11.2018, Loko Vršovice
10.11.2018
09:00
BC051
Lokomotiva Vršovice B
-
Lokomotiva Vršovice A
10.11.2018
09:40
BC052
Dukla Praha B
-
Dukla Praha A
10.11.2018
10:20
BC053
Lokomotiva Vršovice A
-
TJ JM Chodov
10.11.2018
11:00
BC054
Dukla Praha A
-
Lokomotiva Vršovice B
10.11.2018
11:40
BC055
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha B
10.11.2018
12:20
BC056
Lokomotiva Vršovice A
-
Dukla Praha A
10.11.2018
13:00
BC057
Lokomotiva Vršovice B
-
Dukla Praha B
10.11.2018
13:40
BC058
Dukla Praha A
-
TJ JM Chodov
10.11.2018
14:20
BC059
Dukla Praha B
-
Lokomotiva Vršovice A
10.11.2018
15:00
BC060
TJ JM Chodov
-
Lokomotiva Vršovice B
7. turnaj, 3.3.2019, hala Břve (Dukla B)
3.3.2019
09:00
BC061
Dukla Praha B
-
Sokol Vršovice
3.3.2019
09:40
BC062
Dukla Praha A
-
Lokomotiva Vršovice A
3.3.2019
10:20
BC063
Sokol Vršovice
-
TJ JM Chodov
3.3.2019
11:00
BC064
Lokomotiva Vršovice A
-
Dukla Praha B
3.3.2019
11:40
BC065
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha A
3.3.2019
12:20
BC066
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Vršovice A
3.3.2019
13:00
BC067
Dukla Praha B
-
Dukla Praha A
3.3.2019
13:40
BC068
Lokomotiva Vršovice A
-
TJ JM Chodov
3.3.2019
14:20
BC069
Dukla Praha A
-
Sokol Vršovice
3.3.2019
15:00
BC070
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha B
8. turnaj, 6.4.2019, hala Loko Vršovice
6.4.2019
09:00
BC071
Lokomotiva Vršovice A
-
Dukla Praha A
6.4.2019
09:40
BC072
Dukla Praha B
-
TJ JM Chodov
6.4.2019
10:20
BC073
Dukla Praha A
-
Sokol Vršovice
6.4.2019
11:00
BC074
TJ JM Chodov
-
Lokomotiva Vršovice A
6.4.2019
11:40
BC075
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha B
6.4.2019
12:20
BC076
Dukla Praha A
-
TJ JM Chodov
6.4.2019
13:00
BC077
Lokomotiva Vršovice A
-
Dukla Praha B
6.4.2019
13:40
BC078
TJ JM Chodov
-
Sokol Vršovice
6.4.2019
14:20
BC079
Dukla Praha B
-
Dukla Praha A
6.4.2019
15:00
BC080
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Vršovice A
9. turnaj, 4.5.2019, hala Sokol Vršovice
4.5.2019
08:30
BC081
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha A
4.5.2019
09:10
BC082
Lokomotiva Vršovice A
-
Dukla Praha B
4.5.2019
09:50
BC083
TJ JM Chodov
-
Sokol Vršovice
4.5.2019
10:30
BC084
Dukla Praha A
-
Lokomotiva Vršovice A
4.5.2019
11:10
BC085
Dukla Praha B
-
TJ JM Chodov
4.5.2019
11:50
BC086
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Vršovice A
4.5.2019
12:30
BC087
Dukla Praha A
-
Dukla Praha B
4.5.2019
13:10
BC088
Lokomotiva Vršovice A
-
TJ JM Chodov
4.5.2019
13:50
BC089
Dukla Praha B
-
Sokol Vršovice
4.5.2019
14:30
BC090
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha A
10. turnaj, 12.5.2019, hala Chodov
12.5.2019
09:00
BC091
TJ JM Chodov
-
Lokomotiva Vršovice A
12.5.2019
09:40
BC092
Sokol Vršovice
-
Dukla Praha B
12.5.2019
10:20
BC093
Lokomotiva Vršovice A
-
Dukla Praha A
12.5.2019
11:00
BC094
Dukla Praha B
-
TJ JM Chodov
12.5.2019
11:40
BC095
Dukla Praha A
-
Sokol Vršovice
12.5.2019
12:20
BC096
Lokomotiva Vršovice A
-
Dukla Praha B
12.5.2019
13:00
BC097
TJ JM Chodov
-
Sokol Vršovice
12.5.2019
13:40
BC098
Dukla Praha B
-
Dukla Praha A
12.5.2019
14:20
BC099
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Vršovice A
12.5.2019
15:00
BC100
Dukla Praha A
-
TJ JM Chodov
11. turnaj, 1.6.2019, hala Břve (Dukla 4)
1.6.2019
09:00
BC101
Dukla Praha A
-
TJ JM Chodov
1.6.2019
09:40
BC102
Sokol Vršovice
-
Lokomotiva Vršovice A
1.6.2019
10:20
BC103
TJ JM Chodov
-
Dukla Praha B
1.6.2019
11:00
BC104
Lokomotiva Vršovice A
-
Dukla Praha A
1.6.2019
11:40
BC105
Dukla Praha B
-
Sokol Vršovice
1.6.2019
12:20
BC106
TJ JM Chodov
-
Lokomotiva Vršovice A
1.6.2019
13:00
BC107
Dukla Praha A
-
Sokol Vršovice
1.6.2019
13:40
BC108
Lokomotiva Vršovice A
-
Dukla Praha B
1.6.2019
14:20
BC109
Sokol Vršovice
-
TJ JM Chodov
1.6.2019
15:00
BC110
Dukla Praha B
-
Dukla Praha A
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.