Praha
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Společná regionální liga mužů
Přebor mladších dorostenců
Rozpis soutěže
mladší dorostenci
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Přebor mladších dorostenců
podzim - 1. kolo
16.9.2018
15:00
CH001
TJ Spartak Příbram
-
TJ Sparta Kutná Hora
Pavel Pecka
,
Petr Procházka
,
15.9.2018
15:00
CH002
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ JM Chodov
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
podzim - 2. kolo
23.9.2018
10:30
CH003
TJ Sparta Kutná Hora
-
Jiskra Zruč n.S.
Václav Kotěšovec
,
Marek Fojta
,
23.9.2018
15:30
CH004
TJ Spartak Příbram
-
TJ JM Chodov
Pavel Pecka
,
Petr Procházka
,
podzim - 3. kolo
30.9.2018
12:00
CH005
TJ JM Chodov
-
TJ Sparta Kutná Hora
Pavel Rutta
,
Jiří Větrovský
,
7.10.2018
15:00
CH006
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ Spartak Příbram
Jiří Dvořák
,
Luboš Zavřel
,
podzim odvety - 4. kolo
13.10.2018
10:30
CH007
TJ Sparta Kutná Hora
-
TJ Spartak Příbram
Šimon Veselý
,
Alois Salák
,
14.10.2018
12:00
CH008
TJ JM Chodov
-
Jiskra Zruč n.S.
Jiří Dolejší
,
Jiří Dvořák
,
podzim odvety - 5. kolo
21.10.2018
15:00
CH009
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ Sparta Kutná Hora
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
podzim odvety - 6. kolo
26.10.2018
17:00
CH0012
TJ Spartak Příbram
-
Jiskra Zruč n.S.
Lucie Procházková
,
Michael Ransdorf
,
3.11.2018
13:00
CH011
TJ Sparta Kutná Hora
-
TJ JM Chodov
Alois Salák
,
Marek Fojta
,
18.11.2018
10:00
CH10
TJ JM Chodov
-
TJ Spartak Příbram
jaro - 7. kolo
23.3.2019
13:00
CH019
TJ Sparta Kutná Hora
-
TJ Spartak Příbram
Alois Salák
,
Tomáš Horák
,
24.3.2019
10:00
CH020
TJ JM Chodov
-
Jiskra Zruč n.S.
Jaroslav Průžek
,
Jiří Svítek
,
jaro - 8. kolo
7.4.2019
10:00
CH017
TJ JM Chodov
-
TJ Sparta Kutná Hora
Jaroslav Artl
,
Marek Řeháček
,
13.4.2019
13:00
CH13
TJ Spartak Příbram
-
TJ Sparta Kutná Hora
Lucie Procházková
,
Pavel Pecka
,
jaro - 9. kolo
27.4.2019
10:00
CH015
TJ Sparta Kutná Hora
-
Jiskra Zruč n.S.
Tomáš Horák
,
Václav Kotěšovec
,
4.5.2019
13:00
CH14
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ JM Chodov
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
jaro odvety - 10. kolo
10.5.2019
17:00
CH024
TJ Spartak Příbram
-
Jiskra Zruč n.S.
Petr Procházka
,
Lucie Procházková
,
jaro odvety - 11. kolo
19.5.2019
11:00
CH021
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ Sparta Kutná Hora
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
19.5.2019
10:00
CH022
TJ JM Chodov
-
TJ Spartak Příbram
Jaroslav Průžek
,
Lukáš Veselý
,
21.5.2019
18:00
CH023
TJ Sparta Kutná Hora
-
TJ JM Chodov
jaro odvety - 12. kolo
1.6.2019
13:00
CH018
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ Spartak Příbram
Jiří Dolejší
,
Jiří Dolejší
,
14.6.2019
17:00
CH16
TJ Spartak Příbram
-
TJ JM Chodov
Lucie Procházková
,
Petr Procházka
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.