Praha
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Přebor mladších dorostenců
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Josef Smejkal
TJ Sokol Bělá p.B.
26 - 0 - 1 - 8
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
22 - 0 - 2 - 1
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16 - 0 - 0 - 8
Michal Kraus
HC Kolín
16 - 0 - 1 - 3
Pavel Capouch
HC Kolín
16 - 0 - 1 - 3
Rostislav Souček
HC Kolín
14 - 0 - 1 - 7
Filip Šulc
TJ Sokol Bělá p.B.
12 - 0 - 1 - 1
Adam Piešťanský
TJ Sokol Bělá p.B.
12 - 0 - 1 - 1
Matěj Mikan
TJ Sokol Chrudim
12 - 0 - 0 - 6
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10 - 0 - 0 - 5
Radim Švec
TJ Sokol Chrudim
10 - 0 - 0 - 5
Marek Protiva
HC Kolín
10 - 0 - 0 - 5
Filip Novák
TJ Sokol Chrudim
10 - 0 - 0 - 5
Michal Nováček
Sokol Vršovice B
10 - 0 - 1 - 0
Pavel Holas
Sokol Vršovice B
10 - 0 - 1 - 0
Jakub Dalecký
TJ Sokol Chrudim
10 - 0 - 1 - 0
Matěj Vrzáček
Jiskra Zruč n. Sáz.
8 - 0 - 0 - 4
Radek Sauer
HC Kolín
8 - 0 - 0 - 4
Michal Pazdera
HC Kolín
8 - 0 - 0 - 4
Vladimír Červinka
Jiskra Zruč n. Sáz.
8 - 0 - 0 - 4
Pavel Vrzáček
Jiskra Zruč n. Sáz.
6 - 0 - 0 - 3
Josef Veselý
Jiskra Zruč n. Sáz.
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Rudolf
HC Kolín
6 - 0 - 0 - 3
Jaroslav Macoun
TJ Sokol Bělá p.B.
6 - 0 - 0 - 3
David Korel
Jiskra Zruč n. Sáz.
6 - 0 - 0 - 3
David Jeníček
TJ Sokol Chrudim
6 - 0 - 0 - 3
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
6 - 0 - 0 - 3
Matěj Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
6 - 0 - 0 - 3
Matěj Doležal
TJ Sokol Chrudim
6 - 0 - 0 - 3
Vilém Černohorský
TJ Sokol Chrudim
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Vránek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Vítek
TJ Sokol Bělá p.B.
4 - 0 - 0 - 2
Karel Šmejkal
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Sauer
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Aleš Procházka
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
Adam Pospíšil
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Pospíšil
TJ Sokol Chrudim
4 - 0 - 0 - 2
Michal Pokorný
HC Kolín
4 - 0 - 0 - 2
Jan Novák
Sokol Vršovice B
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Kolín
19 : 23
video
online
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
25 : 30
video
online
Sokol Chrudim - S.Vršovice B
24 : 24
video
online
Sokol Chrudim - TJ Sokol Bělá
0 : 10 k.
video
online
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
26 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kolín
10
8
1
1
260 : 209
17
2
Ledeč n.S.
10
6
1
3
259 : 231
13
3
Zruč n.S.
10
5
2
3
270 : 251
12
4
S.Vršovice B
10
4
1
5
254 : 257
9
5
Sokol Chrudim
10
2
1
7
201 : 249
5
6
TJ Sokol Bělá
10
2
0
8
216 : 263
4
Tabulka střelců
Michal Pazdera
HC Kolín
92
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
57
Matěj Vrzáček
Jiskra Zruč n. Sáz.
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Vránek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
8
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Smejkal
TJ Sokol Bělá p.B.
26
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
22
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.