Praha
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Přebor mladších dorostenců
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Pavla Skružná
Mateřský klub
Házená Neratovice
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JVČ
19.5. 18:00
AC131
Kutná Hora - Sokol Úvaly
26 : 25
1.12. 15:00
AC057
Kutná Hora - 1.HC Pardubice
23 : 28
2.liga muži SZČ
23.2. 15:00
AD067
Ml. Boleslav - Košutka
33 : 23
Žákovská liga starších žáků
27.4. 16:30
AO250
Úvaly - Lokomotiva Vršovice
27 : 24
27.4. 14:50
AO248
Ostrava - Úvaly
32 : 26
27.4. 13:10
AO246
Dukla B - Ostrava
17 : 25
27.4. 10:30
AO243
Úvaly - Dukla B
23 : 18
27.4. 08:30
AO241
Dukla B - Lokomotiva Vršovice
12 : 19
19.1. 16:15
AO100
Sokol N. Veselí - Házená Mělník
18 : 22
19.1. 12:35
AO096
Zubří - Polanka
16 : 11
19.1. 11:40
AO095
HK FCC Město Lovosice - Sokol N. Veselí
15 : 13
19.1. 08:55
AO092
Polanka - HK FCC Město Lovosice
17 : 24
19.1. 08:00
AO091
Zubří - Házená Mělník
19 : 14
2.liga ženy - západ
10.11. 16:00
AS043
Kobylisy B - Ústí n.L.
26 : 24
2.liga starších dorostenek
8.12. 14:00
AUB023
Astra Praha - Bohumín
28 : 22
25.11. 12:00
AUB053
S.Vršovice - Astra Praha
24 : 25
1.liga mladší dorostenky
25.11. 14:00
AV053
S.Vršovice - Olomouc
24 : 28
10.11. 14:00
AV043
Kobylisy - Poruba
27 : 29
2.liga mladší dorostenky - západ
12.5. 16:30
AVA122
Háje B - TJ Sokol Bělá
35 : 11
Společná regionální liga mužů
11.5. 10:30
CR025
Kolín - Sokol Chrudim
26 : 19
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Kolín
19 : 23
video
online
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
25 : 30
video
online
Sokol Chrudim - S.Vršovice B
24 : 24
video
online
Sokol Chrudim - TJ Sokol Bělá
0 : 10 k.
video
online
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
26 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kolín
10
8
1
1
260 : 209
17
2
Ledeč n.S.
10
6
1
3
259 : 231
13
3
Zruč n.S.
10
5
2
3
270 : 251
12
4
S.Vršovice B
10
4
1
5
254 : 257
9
5
Sokol Chrudim
10
2
1
7
201 : 249
5
6
TJ Sokol Bělá
10
2
0
8
216 : 263
4
Tabulka střelců
Michal Pazdera
HC Kolín
92
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
57
Matěj Vrzáček
Jiskra Zruč n. Sáz.
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Vránek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
8
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Smejkal
TJ Sokol Bělá p.B.
26
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
22
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.