Praha
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Přebor mladších dorostenců
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Petr Halada
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.7.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
11.5. 17:30
AB121
Velká Bystřice - Chodov
22 : 25
31.3. 16:00
AB098
HC Zlín - HK Bystřice p.H.
31 : 23
3.3. 11:00
AB073
Házená L.Hustopeče - Chodov
31 : 22
9.12. 16:00
AB063
HC Zlín - HBC Ronal Jičín "B"
30 : 21
13.10. 10:30
AB022
Velká Bystřice - Dvůr Králové
24 : 22
7.10. 15:30
AB014
S.Vršovice - HBC Strakonice 1921
23 : 23
2 liga muži JVČ
19.5. 17:00
AC130
Slavia - 1.HC Pardubice
30 : 26
4.11. 17:00
AC036
Slavia - L.Vršovice
29 : 26
2.liga muži SZČ
10.11. 17:00
AD040
Jablonec - Košutka
21 : 31
1.liga starší dorostenci
27.4. 17:00
AG112
Sokol Nové Veselí - Dukla
25 : 22
31.3. 18:00
AG098
Zlín - Pepino SKP Frýdek-Místek
22 : 35
9.12. 18:00
AG063
Zlín - C.S.Cargo HBC Jičín
26 : 32
2.liga starší dorostenci Z
7.10. 13:30
AH014
Sokol Vršovice - TJ Sokol Bělá
25 : 23
1.liga mladší dorostenci
11.5. 15:30
AJ121
Velká Bystřice - Karviná
30 : 27
28.4. 18:00
AJ111
Sokol Žďár n. S. - Talent Škoda JS Plzeň A
28 : 33
27.4. 15:00
AJ112
Sokol Nové Veselí - Dukla
25 : 22
13.10. 12:30
AJ022
Velká Bystřice - Liberec
28 : 23
2.liga mladší dorostenci - Č
10.11. 15:00
AK040
ElektroPraga Jablonec - HBC Strakonice
19 : 29
7.10. 17:30
AK014
Sokol Vršovice - HBC Strakonice
16 : 45
2.liga mladší dorostenci - SM
31.3. 14:00
ALB098
Zlín - HK Bystřice p.H.
34 : 18
9.12. 14:00
ALB063
Zlín - TJ Sokol Luhačovice
39 : 16
Žákovská liga starších žaček
7.4. 16:30
AP239
DHK Zora Olomouc - Jiskra H. Brod
21 : 13
7.4. 14:30
AP237
Háje - DHK Zora Olomouc
18 : 13
7.4. 13:30
AP236
Jiskra H. Brod - Písek B
17 : 14
7.4. 10:30
AP233
Sokol Poruba - Jiskra H. Brod
19 : 16
7.4. 09:30
AP232
Písek B - DHK Zora Olomouc
16 : 15
1.liga ženy
19.5. 15:00
AR129
Kobylisy - Otrokovice
30 : 26
28.4. 14:00
AR114
H.Brod - Kobylisy
31 : 27
16.3. 12:00
AR088
H.Brod - HK Hodonín
29 : 26
10.3. 15:00
AR084
Otrokovice - HC Plzeň
33 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Kolín
19 : 23
video
online
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
25 : 30
video
online
Sokol Chrudim - S.Vršovice B
24 : 24
video
online
Sokol Chrudim - TJ Sokol Bělá
0 : 10 k.
video
online
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
26 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kolín
10
8
1
1
260 : 209
17
2
Ledeč n.S.
10
6
1
3
259 : 231
13
3
Zruč n.S.
10
5
2
3
270 : 251
12
4
S.Vršovice B
10
4
1
5
254 : 257
9
5
Sokol Chrudim
10
2
1
7
201 : 249
5
6
TJ Sokol Bělá
10
2
0
8
216 : 263
4
Tabulka střelců
Michal Pazdera
HC Kolín
92
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
57
Matěj Vrzáček
Jiskra Zruč n. Sáz.
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Vránek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
8
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Smejkal
TJ Sokol Bělá p.B.
26
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
22
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.