Praha
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Přebor mladších dorostenců
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Viktor Šmahel
Mateřský klub
1.HC Pardubice
Rok narození
1999
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.3.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Z
23.3. 15:00
AH093
TJ Sokol Bělá - 1.HK Dvůr Králové
26 : 30
3.11. 13:00
AH034
TJ Sokol Bělá - Náchod
34 : 24
2.liga mladší dorostenci - Č
9.3. 14:00
AK079
Házená Mělník - Dukla B
40 : 34
18.11. 16:00
AK043
Házená Mělník - TJ Sokol Úvaly
37 : 36
29.9. 16:00
AK007
Házená Mělník - ElektroPraga Jablonec
28 : 23
2.liga ženy - západ
25.1. 19:00
AS063
Turnov - Lázně Kynžvart
23 : 24
15.12. 12:00
AS052
Turnov - FK Hvězda Cheb
25 : 13
11.11. 11:30
AS045
Astra - Turnov
24 : 21
2.liga starších dorostenek
30.3. 10:00
AUB093
Astra Praha - H.Brod
22 : 22
11.11. 13:30
AUB045
Astra Praha - Ostrava Zábřeh
33 : 33
1.liga mladší dorostenky
30.3. 12:00
AV091
Kobylisy - Kunovice
30 : 43
22.9. 11:00
AV011
Háje - Kunovice
19 : 38
2.liga mladší dorostenky - západ
22.9. 13:00
AVA010
Háje B - Lázně Kynžvart
19 : 23
Přebor Prahy mužů
19.10. 20:00
BA026
L.Vršovice B - Chodov C
23 : 29
8.10. 20:45
BA022
Praha 4 - AC Sparta
36 : 25
Přebor Prahy žen
22.10. 18:45
BB015
Radlice - Háje
16 : 20
Společná regionální liga mužů
3.11. 15:00
CR07
TJ Sokol Bělá - Sokol Chrudim
29 : 24
Liga Vysočiny - starší žáci
13.10. 13:00
JB032
Sokol Chrudim - Jiskra H. Brod
11 : 20
13.10. 12:10
JB031
Pardubice - Ledeč n. S.
6 : 10
13.10. 10:30
JB029
Sokol Chrudim - Ledeč n. S.
13 : 8
Liga Vysočiny - starší žákyně
2.6. 13:40
JD118
Ledeč n. S. - Slavoj Žirovnice
9 : 10
2.6. 11:40
JD115
Jiskra H. Brod - Slavoj Žirovnice
10 : 10
2.6. 11:00
JD114
DHK Pardubice A - Ledeč n. S.
7 : 7
2.6. 09:40
JD112
Ledeč n. S. - Jiskra H. Brod
11 : 9
14.10. 14:20
JD029
DHK Pardubice A - Jiskra H. Brod
13 : 9
14.10. 13:40
JD028
Sokol V. Meziříčí - Slavoj Žirovnice
13 : 21
14.10. 12:20
JD026
DHK Pardubice A - Sokol V. Meziříčí
21 : 11
14.10. 11:40
JD025
Jiskra H. Brod - Slavoj Žirovnice
12 : 21
14.10. 10:20
JD023
Slavoj Žirovnice - DHK Pardubice A
11 : 10
14.10. 09:40
JD022
Sokol V. Meziříčí - Jiskra H. Brod
14 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Kolín
19 : 23
video
online
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
25 : 30
video
online
Sokol Chrudim - S.Vršovice B
24 : 24
video
online
Sokol Chrudim - TJ Sokol Bělá
0 : 10 k.
video
online
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
26 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kolín
10
8
1
1
260 : 209
17
2
Ledeč n.S.
10
6
1
3
259 : 231
13
3
Zruč n.S.
10
5
2
3
270 : 251
12
4
S.Vršovice B
10
4
1
5
254 : 257
9
5
Sokol Chrudim
10
2
1
7
201 : 249
5
6
TJ Sokol Bělá
10
2
0
8
216 : 263
4
Tabulka střelců
Michal Pazdera
HC Kolín
92
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
57
Matěj Vrzáček
Jiskra Zruč n. Sáz.
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Vránek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
8
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Smejkal
TJ Sokol Bělá p.B.
26
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
22
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.