Praha
archiv 2018 / 2019
Archiv
Mistrovské soutěže 18/19
Společná regionální liga mužů
Rozpis soutěže
Společná regionální liga
Přebor mladších dorostenců
Přebor Prahy mužů
Přebor Prahy žen
Přebor Prahy starších žáků
Přebor Prahy mladších žáků
Přebor Prahy starších žákyň
Přebor Prahy mladších žákyň
Krajské školní ligy
Adéla Protivová
Post
Mateřský klub
HK Spartak Ústí n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2004
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
50
Počet branek
219
Starty
Žákovská liga starších žaček
12.05. [AP258]
Ústí n.L. - Jiskra Třeboň
17 : 20
3 branek
12.05. [AP256]
Astra - Ústí n.L.
17 : 23
5 branek
12.05. [AP254]
TJ Holešov - Ústí n.L.
11 : 20
7 branek
12.05. [AP252]
Ústí n.L. - Písek B
25 : 13
7 branek
06.04. [AP229]
Ústí n.L. - DHK Litovel
23 : 11
6 branek
06.04. [AP227]
Házená Mělník - Ústí n.L.
13 : 18
4 branek
06.04. [AP225]
Ústí n.L. - DHC Plzeň
23 : 28
10 branek
06.04. [AP222]
Slavoj Žirovnice - Ústí n.L.
16 : 20
6 branek
10.02. [AP119]
Jiskra H. Brod - Ústí n.L.
18 : 22
4 branek
10.02. [AP116]
Ústí n.L. - FK Hvězda Cheb
22 : 16
5 branek
10.02. [AP113]
S.Vršovice - Ústí n.L.
16 : 32
2 branek
10.02. [AP111]
Ústí n.L. - HC Zlín
16 : 19
3 branek
13.01. [AP088]
Ústí n.L. - Sokol V. Meziříčí
17 : 13
3 branek
13.01. [AP086]
DHK Zora Olomouc - Ústí n.L.
19 : 20
6 branek
13.01. [AP084]
DHK Most - Ústí n.L.
17 : 18
4 branek
13.01. [AP082]
Ústí n.L. - Sokol Kobylisy II
20 : 15
4 branek
01.12. [AP010]
Slavia - Ústí n.L.
23 : 19
9 branek
01.12. [AP007]
Ústí n.L. - SHK Kunovice
25 : 21
10 branek
01.12. [AP004]
Ústí n.L. - Písek A
15 : 14
3 branek
01.12. [AP001]
Sokol Poruba - Ústí n.L.
19 : 28
10 branek
Přebor Prahy starších žákyň
25.05. [BE153]
S.Vršovice - Ústí n.L.
15 : 26
6 branek
25.05. [BE150]
Ústí n.L. - DHK Most
19 : 17
5 branek
25.05. [BE144]
Ústí n.L. - Příbram
28 : 8
4 branek
25.05. [BE141]
Slavia - Ústí n.L.
9 : 19
8 branek
24.03. [BE125]
Háje - Ústí n.L.
22 : 10
2 branek
24.03. [BE122]
S.Vršovice - Ústí n.L.
11 : 23
0 branek
24.03. [BE118]
DHK Most - Ústí n.L.
13 : 12
5 branek
24.03. [BE115]
Kobylisy II A - Ústí n.L.
5 : 17
1 branek
24.03. [BE113]
Ústí n.L. - Příbram
32 : 6
1 branek
17.03. [BE109]
Ústí n.L. - Háje
22 : 18
8 branek
Další
Předchozí kola
jaro - 10. kolo - výsledky
video
online
Ledeč n.S. - Kolín
19 : 23
video
online
TJ Sokol Bělá - Zruč n.S.
25 : 30
video
online
Sokol Chrudim - S.Vršovice B
24 : 24
video
online
Sokol Chrudim - TJ Sokol Bělá
0 : 10 k.
video
online
Zruč n.S. - Ledeč n.S.
26 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kolín
10
8
1
1
260 : 209
17
2
Ledeč n.S.
10
6
1
3
259 : 231
13
3
Zruč n.S.
10
5
2
3
270 : 251
12
4
S.Vršovice B
10
4
1
5
254 : 257
9
5
Sokol Chrudim
10
2
1
7
201 : 249
5
6
TJ Sokol Bělá
10
2
0
8
216 : 263
4
Tabulka střelců
Michal Pazdera
HC Kolín
92
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
57
Matěj Vrzáček
Jiskra Zruč n. Sáz.
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Vránek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
15
Michal Havránek
Jiskra Zruč n. Sáz.
8
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Smejkal
TJ Sokol Bělá p.B.
26
Filip Herzán
TJ Sokol Chrudim
22
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.